Ak vám voňajú moderné riedke vodičky, ani nečítajte ďalej. Ak hľadáte parfém, s ktorým sa nestratíte v dave a  s ktorým vynikne vaša ženskosť, určite si vyberiete. Výhodou sú veľmi priaznivé ceny týchto parfémov. Ich kvalita je preverená časom a nepotrebujú drahé a pompézne reklamy, aby upútali pozornosť žien.

 

Joop Femme (1987)

Parfém, ktorý bol na trh uvedený v roku 1987 a už 30 rokov sprevádza ženy každý deň. Je to sladká, zmyselná vôňa zachytávajúca atmosféru letného, bezstarostného dňa. Pripomenie vám tie najkrajšie okamihy, ktoré ste prežili a ich hrejivú atmosféru. Predstavte si jazdu v kariolete po opustenej ceste ďaleko od domova s vetrom vo vlasoch a slnečnými lúčmi dopadajúcimi na pokožku. To je Joop Femme – bezstarostná, krásna, hrejivá a elegantná zároveň.

 

joop femme

 

Chopard Casmir (1992)

Vôňa plná zrelého, šťavnatého ovocia a vanilky, hebká ako kašmírový šál, lákavá ako sladký kokteil. S nádychom orientálnych rozprávok bude šepkať krásne príbehy každému, kto sa priblíži a zacíti jej vábivé tóny. Premení vás na ženu so záhadným úsmevom a tajomstvom, ktoré prezrádzajú len iskričky v očiach.

 

 

Gloria Vanderbilt Vanderbilt (1982)

Jemná, púdrová, klasiky ženská a elegantná, nie ťažká vôňa s nadhľadom a sladkým základom. To je parfém s menom americkej maliarky a labuťou na flakóne. Navyše cena tejto vône je priam neuveriteľná.

 

gloria vanderbilt

 

Elizabeth Taylor White Diamonds (1991)

Dokonalá esencia elegancie. Len ťažko by ste hľadali ženskejší a elegantnejší parfém, ako Biele diamanty. Vôňa pre divu, ktorá vie, čo chce a obvykle to aj dostane. Vôňa pre ženu, ktorej muži ležia pri nohách a čítajú z pier každé jej prianie skôr ako ho vysloví.

 

 

Elizabeth Arden Green Tea (1999)

Milovníčky sviežich vôní určite poteší zelený čaj a mnohé varianty tohto parfému, s ktorými sa nebudete nudiť a ktoré dodajú energiu a osviežia. Taktiež cena je veľmi priaznivá.

 

Elizabeth Arden Green tea

 

Grès Cabotine (1990)

Ľahká vôňa pripomínajúca čerstvo vyprané biele prádlo sušiace sa na letnom slnku. Vôňa čistoty, na začiatku iskrivo jasná, neskôr sa usadí na pokožke a splynie s ňou v príjemnej súhre.

 

Gres Cabotine

 

Laura Biagiotti Roma (1988)

Korenistá vôňa s krásnou myšlienkou vzdávajúca hold Rímu. Nesie v sebe odkaz na múdrosť predkov. Sofistikovaná, ženská a nezabudnuteľná ako kúsky histórie, ktoré si nesieme v sebe ako posolstvo a večnú pamiatku.

 

 

Parfémy by nemali byť len obyčajnou vôňou – parfém je spoločník, ktorý nás sprevádza každý deň a preto by mal byť výnimočný. Je to kúsok poézie rozjasňujúci bežné dni.

 

Zdroj: youtube.com

Foto: pexels.com, parfumo.net, theperfumegirl.com, lazada.sg, thenonblonde.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.