Jeseň a sviečky sú neodmysliteľne prepojené. Hrejivé, tlmené svetlo tancujúce po miestnosti, ktoré sa dopĺňa s farbami stromov vonku, spojené s príjemnými a vábivými vôňami, ktoré poskytujú únik pred nečasom. Sviečky vytvoria (nielen) doma útulnú, uvoľnenú a príjemnú atmosféru. Po náročnom dni dokážu navodiť pocit pohody a pomôžu relaxovať .

Sviečky, to nie je len romantický večer vo dvojici, hodia sa aj na spríjemnenie času stráveného s priateľmi, doplnenie interiéru kancelárie alebo voľný wellness deň.

 

sviečky, vôňa a svetlo sviečok, atmosféra sviečok

 

Atmosféra, ktorú dokážu sviečky vytvoriť sa nedá porovnať s modernými osviežovačmi. Prevoňajú celú domácnosť alebo kanceláriu. Výber vôní a dizajnu je naozaj bohatý. Sladká vanilka, karamel, čokoláda, osviežujúce citrusy alebo podmanivé kombinácie vôní spríjemnia vaše chvíle, môžu mať priaznivé účinky a znížiť stres alebo únavu.

Sviečky sú úžasným doplnkom a ich správny výber vám pomôže zmeniť charakter miestnosti a dotvoriť interiér. Napriek tomu, že ide o maličkosť, v konečnom dôsledku sa sviečky ako krásne dekorácie stanú príjemným detailom. Bez ohľadu na to, aký štýl preferujete, od minimalistických, cez prepracované detaily alebo romantický vzhľad, vždy potešia. Je to skutočne jednoduchý spôsob, ako potešiť srdce, zahriať dušu a zjemniť interiér.

 

Sviečky

 

Okrem kúpy môžete využiť vlastnú kreativitu a sviečky dozdobiť, použiť kvety, ovocie, stuhy, typické jesenné listy alebo tekvice, alebo si vyrobiť vlastné a použiť ich ako milé darčeky pre blízkych.

Sviečky rozjasnia bežné dni, ale výborne sa hodia aj k výnimočným okamihom.

Foto: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.