Bude rok 2018 úspešným rokom pre tandemy?

Pozrime sa na to napríklad z numerologického hľadiska. Ak zrátame 2+0+1+8,vyjde nám 11.  1+1=2. Takže všetko robené v páre bude mať nesmierny úspech. Či veríte na numerológiu alebo nie, nemuseli sme čakať až do tohto roku, veď už mnoho dvojíc bolo slávnych a zažili skvelé úspechy. Puf a Muf, Danka a Janka…..a veľa postavičiek rozprávkového sveta by jeden bez druhého neznamenali nič. Vždy si pomohli, vždy si poradili a spolu aj vyvádzali veľa šibalstiev. Tak je to aj s obľúbenými postavami filmového plátna, či knižnými hrdinami. Čo by bol Dempsey bez Makepeaceovej, Sherlock Holmes  bez dr. Watsona, don Quijote a Sancho Pancha.

 

 

Aj v reálnom živote je fajn, ak vás niekto podporí, poradí, poprípade s vami prežíva úžasné, aj tie horšie okamihy. Kávová šálka je tiež dokonalá, ak má pod sebou tanierik. Nie je to samozrejme podmienka, ale vraví sa, že vo dvojici sa to ľahšie ťahá.

Keď hovoríme o dvojiciach alebo tímoch, nemusí ísť výlučne o milenecké páry. Priateľstvá, súrodenecké vzťahy, obchodní partneri. To všetko sú vzťahy, ktoré nás môžu motivovať, posúvať ďalej a na oplátku, do týchto vzťahov môžeme vniesť my podporu alebo napríklad kreativitu.

 

Dvojice alebo individualisti

 

Naopak, sú prípady, ktoré naozaj vyniknú, iba ak sú ojedinelé a samé.  Bonsaj je najkrajší, ak je sám. Einstein nepotreboval nikoho, aby sa stal slávnym.  Silné individuality potrebujú svoj priestor, aby vynikli a podarilo sa im naozaj presadiť. Tak uvidíme, či sa vám tento rok podarí viac urobiť, zažiť alebo vyniknúť vo dvojici, alebo radšej fungujete sami.

Na úspech nie je presný návod, každý ho môže dosiahnuť podľa vlastného receptu namiešaného na mieru.

 

Autor: Ja

Foto:pexels.com, day

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.