Posledné obdobie okrem mnohých nevýhod a negatív prinieslo aj niečo málo dobrého. Máme možnosť na chvíľu sa zastaviť a zamyslieť sa.

Kým ste chceli byť, keď ste boli malé? Keď ste snívali nezaťažené realitou sveta a iba vaša predstavivosť bola vaším limitom? Čo pre vás znamená byť sama sebou? Čo pre vás znamená byť slobodná?

Pamatáš si kým si bola pred tým, ako t svet povedal, kým by si mala byť?“ Danielle Laporte

Možno práve tento čas nám ukázal, že väčšinou sú to drobnosti,ktoré nás robia šťastnými. Môcť voľne dýchať, prechádzať sa, bežať, kam sa nám zachce, smiať sa z plného hrdla na hlúpostiach, pustiť si obľúbenú hudbu, tancovať bosá, nechať si rozpustené vlasy, nenosiť make-up, byť  zase dievčaťom, ktoré si bezstarostne a drzo kráča svetom. A inokedy sú to zložitejšie sny, ako napríklad  túžba zmeniť život od základov. Pre každú (každého) je to niečo iné, a je to dôležitejšie, ako by sa mohlo zdať.

Ak si odopierame to, čo je našou podstatou, ak na plecia berieme iba povinnosti  bez toho, aby sme sa pýtali samé seba čo chceme, neostane nám energia, radosť  a vášeň pre náš vlastný život.  Tak čo? Čo vám hovorí srdce? Nie je na čo čakať.

Buďme opäť ,aspoň občas, tými dievčatami, ktoré snívajú, veria, pracujú na svojich túžbach, tancujú bosé s rozpustenými vlasmi a nenechajú si hovoriť, čo by mali a nemali robiť, pretože to robíme pre seba.

Byť sama sebou
pexels.com

Foto zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/fotka/4k-tapety-clovek-dama-detailny-zaber-1263986/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.