Hľadáte okrem tradičného svadobného daru darček výlučne pre nevestu, ktorú chcete potešiť  alebo pre kamarátku na rozlúčku so slobodou ako pripomienku výnimočnosti  lásky a jej samej?  Neviete sa rozhodnúť, ktorý parfém budete mať na sebe počas vášho svadobného dňa?

Voľba parfému je naozaj dôležitá, lebo môže byť  krásnou pripomienkou výnimočných okamihov. Ktorý zvoliť?

Obľúbený/vysnívaný

Skvelá voľba, ak poznáte obľúbený parfém budúcej nevesty alebo taký, po ktorom túži, je to ideálny darček, ktorý spríjemní svadobný deň. Vďaka nemu sa bude cítiť sama sebou a zároveň veľmi výnimočne. Navyše, navždy ostane spojený s týmto úžasným dňom a vždy, keď si k nemu privonia, vybavia sa jej všetky úžasné okamihy spojené  so svadobným dňom. Ak ste budúca nevesta a dlho ste túžili po konkrétnom parféme, teraz je správny čas rozmaznávať sa.  Pred kúpou však parfém vyskúšajte, najlepšie tak, aby ste ho mali na sebe celý deň.

 

parfém na svadbu

 

Okrem obľúbeného parfému  je tu niekoľko tipov vôní, ktoré sú oslavou lásky. Ide o vône preverené časom, tak ako si prajeme, aby v priebehu času vytrvala naša láska.

 

Elizabeth Arden True Love

Príbeh: Názov aj flakón (miniatúrky) parfému sú ako stvorené na svadobný deň alebo ako drobný dar na rozlúčke so slobodou .  Symbolizuje večnú, skutočnú lásku spečatenú dvomi obrúčkami na vrchnáčiku flakónu miniatúrky vône. Flakón klasickej veľkosti je jednoduchší, bez obrúčok.  Frézia, konvalinka, heliotrop a santalové drevo vytvárajú jemný kvetinovo púdrový koktail.

Žena: romantická, verí v lásku

Prívlastok, ktorý chrakterizuje vôňu: púdrová

 

True love

 

Estéé Lauder Beautiful

Príbeh: Parfém, ktorý je  určený špeciálne na veľký deň pre nevestu. Deň, keď sa má cítiť krásne a výnimočne, deň, ktorý patrí  len jej. Tichý moment, ktorý má sama pre seba pred tým, než ju otec odvedie k oltáru, jej obraz v zrkadle, voňavá kytica čerstvých kvetov. Nevyslovené očakávania a splnené sny.  Toto všetko zosobňuje vôňa bielych kvetov, klinčeka a mimózy s drevitým základom.

Žena: klasická a elegantná

Prívlastok: kvetinová

 

Lancôme Trésor

Príbeh:  Láska ako vzácny poklad,  ktorý si treba vážiť a tiež vychutnávať. Iskrivý pocit zamilovanosti, a vyžarujúca  radosť, šíriaca sa ako jemné tóny hudby.  Ruža s broskyňou vládnu celej kompozícii  v spojení s elegantným základom pripomína šťastný smiech.

Žena:  nadčasová, iskrivá

Prívlastok: ružová, ovocná

 

 

Yves Saint Laurent Paris

Mesto nekonečných príbehov o láske šepkaných tichým hlasom nesúcim sa vo vetre. Kvetinová elegancia. Nespútaná a neodolateľná ako bozk. Kombinácia jemných kvetov, hyacintu, ruže, pomarančového kvetu  a ľalie v púdrovom opojení s podmanivým základom  santalového dreva a cédru.

Žena: spontánna rebelka

Prívlastok: kvetinovo zelená

 

parfémy na svadbu

 

Guerlain Jarins du Bagatelle

Príbeh: Legendárna značka, pri ktorej je veľmi ťažké vybrať jediný parfém. Takmer každý je totiž jedinečným príbehom  lásky a výnimočnosti. Jardins du Bagatelle je elegantnou symfóniou sladkých kvetov, najmä tuberózy, jazmínu a gardénie. Zhmotnenie predstavy perál, čipky a bielej farby pre každú nevestu, ktorá si potrpí na luxus.

Žena: luxusná

Prívlastok: sladká kvetinová

 

Posledným tipom je  vôňa Miss Dior, ktorá je hravá, odvážna a vášnivá.

Žena: vášnivá

Prívlastok: výrazné pačuli

 

 

Foto: day, pexels.com

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.