Cestou na obed ma potešili dve milé drobnosti. Celkom nečakane bol otvorený antikvariát, ktorý býva vždy zavretý (ešte nikdy som ho nevidela doteraz otvorený) a natrafila som na štýlový obchodík.

 

Cez obednú prestávku, kráčajúc  myšlienkami ponorenými v práci,  ma zaujali šaty vyložené na figuríne pred pasážou. Tylové, napoly ako pre filmovú hrdinku, napoly ako z prehliadkového móla. Toto sa mi obvykle nestáva, ale zaujali natoľko, že sme sa spolu s kolegyňou vydali  obchod nájsť a pozrieť, čo ponúka… Zbožňujem milé prekvapenia (kto nie?).

 

Kreatívny nápad dokáže oživiť nielen naše bežné dni, ale  môže nájsť uplatnenie aj pri výnimočných príležitostiach, ktoré oslavujeme s najbližšími alebo priateľmi. Skvelými spoločníkmi by sa určite mohli stať modely dvoch dievčat, ktoré si založili značku Komora&Humer fashion house a vedú obchodík na Ventúrskej v Bratislave, v ktorom je možné si prezrieť (vyskúšať, kúpiť) ich modely.  Štýlom práce sa tieto dve dámy podobajú haute couture tvorbe.

 

krásny obchodík v centre mesta
Svadobné šaty Vám navrhnú a ušijú na mieru

 

Okrem úsmevu majiteliek zákazníkov privíta sympatický a štýlový interiér, ktorý  zanechá príjemný pocit.  Je možné, že chic kúsky navrhnuté a ušité na mieru predstavám výnimočných žien (krásne krajkové topy radšej nebudem spomínať) sa vkrasnú do zoznamu tajných snov a prianí.

 

Keď som napokon zbadala na stole časopis Vogue a na poličke knihu o Coco Chanel bolo rozhodnuté, že u mňa ide o srdcovú záležitosť.

 

Odvážnych žien v podnikaní (samozrejme aj v oblasti domácej módy), kreativity a krásnych vecí  v živote nikdy nie je dosť, takže sa veľmi teším, že som natrafila na tento vkusný obchodík.

 

Foto, zdroj: https://www.facebook.com/komoraandhumerfashionhouse

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.