Všetky aspoň v kútiku duše túžime po krásnych vyznaniach lásky, po milých slovách uznania, po náznakoch poézie, ktoré oživia všedný deň. Ako vyzerajú vyznania mužov a ich pozvania a prejav záujmu  v rôznom veku? Ako vnímajú  ženy a ich postavenie v ich živote?

 

13 rokov

Ahoj, pôjdeš do kina? Stretneme sa o siedmej pred kinom. Tak dík.

25 rokov

Videl som Ťa pár krát a v autobuse, mala si krásne oči a milý úsmev. Odvtedy na Teba myslím a už je to rok, čo spolu chodíme. Si úžasná a dúfam, že nám to vydrží celý život.

vyznanie lásky, ako muži vyznávajú lásku

40 rokov

Je fajn mať takú ženu ako si Ty. Deti nám rastú, domácnosť je v pohode, občas mi dopraješ aj to pivo s kamarátmi, tak som celkom rád, že Ty si moja žena.

60 rokov

Život nám uplynul ako voda. Deti odrástli, pribudli nám vrásky aj kilá a zistil som, že som stále zaľúbený  do tej krásnej ženy, ktorú mám po boku už veľa rokov. Chcem Ti vyjadriť vďaku za to, že si vydržala pri mne v dobrom aj v zlom , že si mi vždy pomohla, podala pohár vody, keď som bol chorý a povzbudila ma pri mojich neúspechoch. Neviem to vyjadriť slovami, ale som šťastný muž, že som mohol prežiť život s Tebou. Je to iba malé poďakovanie, ale dúfam, že tak ako som bol šťastný ja, bola si aj Ty. Ďakujem a ľúbim Ťa. Až do konca.

 

Čo z toho vyplýva? Páni,  dajte do svojich vyznaní všetko, čo môžete – celé srdce a úprimnosť. Vykročte z komfortnej zóny a  dajte ženám najavo, že ich milujete, že Vám na nich záleží a že Váš život je s nimi lepší. Pretože naozaj je.

Autor: Ja

Zdroj: youtube.com

Foto: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.