Keď chceme viac, musíme robiť viac. Pri všetkých povinnostiach, úlohách a cieľoch, ktoré nás čakajú, je dôležité vedieť si zorganizovať čas tak, aby ostával priestor aj na aktivity, ktoré nás nabíjajú energiou do ďalších dní.

Vedieť vypnúť nielen vnútorné perpetum mobile, ktoré nás poháňa ďalej, ale aj vypnúť telefón alebo aspoň internet  a pracovné e-maily je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré pomôžu zamerať myšlienky inam, než na prácu. Nechajte si priestor na trávenie času s blízkymi, so samými sebou a vlastnými nápadmi a myšlienkami. Prínosné je aj rozvíjať aktivity, ktoré nás bavia alebo napĺňajú.

 

relax, úspešné ženy
Spánok, niečo sladké a dobrá kniha

 

Niekedy stačia na prvý pohľad maličkosti, ako je dobrá kniha, výlet do prírody, skvelé jedlo alebo príjemná spoločnosť. Relax môže mať rôzne podoby:) Pre niekoho je to nič nerobenie, pre iného aktívny oddych. Rovnováha je nevyhnutná pre spokojnosť.

 

úspešné ženy, oddych, relax
Relax nielen pre ženy

 

Aby sme mohli čeliť novým výzvam a úlohám a dosahovať stanovené ciele a plniť si sny, musíme sa naučiť doplniť vydanú energiu a načerpať nadšenie tým, čo nás baví. Čo je emocionálnym detoxom pre vás?

 

Foto: day

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.