V posledných rokoch je veľmi populárne vytváranie rôznych verzií viac či menej úspešných parfémov. Na túto cestu sa dali takmer všetky spoločnosti a Chanel nie je výnimkou. Spoločnosť však prichádza s niečím novým.

Načo sa trápiť vymýšľaním niečoho nového, keď sa dá vziať parfém, ktorý má úspech a s malou obmenou je možné ponúkať ho ďalším zákazníkom. Odľahčené verzie, verzie na leto, zelené, ružové variácie –zmení sa pár zložiek a novinka je na svete. Všetky s podobnými názvami, v podobných dizajnoch. Akosi sa zabudlo parfémové legendy a zákazníci dávajú prednosť ich upraveným verziám.

Niektoré spoločnosti sa postupne preberajú z tohto prístupu a občas sa objaví naozaj zaujímavý parfém, ktorý v sebe skrýva okrem výnimočnej vône aj nejaký príbeh. Možno ním bude aj Gabrielle.

Gabrielle – taký je názov pripravovaného parfému spoločnosti Chanel, ktorý by mal byť uvedený na trh v júni 2017. Mal by stelesňovať osobnosť zakladateľky značky, jej rebelský prístup k životu a zachytiť Coco v jej skutočnej podobe. Zložky vône zatiaľ zverejnené neboli.

Tvorcom parfému je legendárny Olivier Polge. Okrem parfému módny dom predstavil aj kabelku s rovnakým názvom. A na rozdiel od predchádzajúceho výtvoru, unisexovej vône s názvom Boy ( prezývka životnej lásky Coco, Arthur „Boy“ Capel), Gabrielle by mala byť dostupná nielen v butikoch Chanel, ale aj v bežných parfumériách.

V reklamnom spote k parfému môžete zachytiť výzvy, ako:

„Nechajte sa inšpirovať vášňou.“

„Zvoľte si svoj osud.“

„Buďte sama sebou.“

Možno už v lete sa budeme môcť presvedčiť, či je táto novinka naozaj taká inšpiratívna.

Zdroj: fragrantica.com, youtube.com

Foto: pexels.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.